Про нас

About

Про нас

Кальян-бар поруч з тобою

Antonovycha

GUSTOÚ

Наш перший заклад відкрив свої двері влітку 2016 року. Він дуже сподобався нашим гостям, адже був продуманий таким чином, щоб кожний столик був затишним. В центрі залу знаходится справжній камін з живим вогнем.

Tychyny

GUSTOÚ 2

Другий заклад почав свою роботу в березні 2018 року на лівому березі, за адресою Павла Тичини, 8. Він вміщує вдвічі більше гостей та може похвалитись великою та сучасною кухнею на якій розташувалась справжня піца піч на дровах.

Summer

Літня тераса

Унікальна для центру столиці тераса користується величезною популярністю у наших гостей. Розмістіться під розлогим лісовим горіхом або в тіні абрикоса.

Про нас

Ми зробимо все для того, щоб Ви провели свій час в чудовій атмосфері, оточені турботою нашого персоналу! І це не залежить від того хочете Ви зустрітися з друзями після роботи, провести затишний вечір з коханою людиною або навіть попрацювати в спокійній обстановці за чашкою чаю та кальяном.

Замовлення за телефоном

Ми приймаємо бронювання столиків по телефону, через форму онлайн бронювання. Для бронювання столика у лаунж барі GUSTOÚ на правому березі зателефонуйте за номером (097) 700-10-11. Бронювання столика у лаунж барі GUSTOÚ на лівому березі (097) 090-90-77. Також можна замовити проведення закритих вечірок для Вас особисто. За деталями звертайтеся до адміністраторів за цими ж номерами.

Кальян у подарунок

З понеділка до четверга, для групи з 6 або більше чоловік, що заздалегідь забронювали столик в лаунж-барі GUSTOÚ, ми пропонуємо кальян у подарунок.
Зателефонуйте нам за номером (097) 700 1011 або (044) 300 1011 для резерву столика та отримання детальної інформації про умови акції.